Ignacio de León y Escosura, 1876 - Aukčný predaj v Clinton Hall, New York, 1876 - umelecká tlač

74,99 €

Vrátane DPH. Prepravné vypočítané pri pokladni.

Základné údaje o pôvodnom umeleckom diele

Názov umeleckého diela: „Aukčný predaj v Clinton Hall, New York, 1876“
Klasifikácia: maľba
Zastrešujúci pojem: moderné umenie
čas: 19th storočia
Rok vytvorenia: 1876
Vek umeleckého diela: 140 rokov
Pôvodné médium: olej na plátne
Rozmery pôvodného diela: 22 3/8 x 31 5/8 palca (56,8 x 80,3 cm)
Múzeum / miesto: Metropolitné múzeum umenia
Umiestnenie múzea: New York, New York, Spojené štáty americké
Webová stránka múzea: www.metmuseum.org
Typ licencie na umelecké diela: verejná doména
Zdvorilosť: Metropolitné múzeum umenia v New Yorku, dar umelca, 1883
Creditline umeleckých diel: Dar umelca, 1883

Prehľad interpreta

Interpret: Ignacio de León y Escosura
Pohlavie umelca: muž
Štátna príslušnosť interpreta: Spanish
Profesie umelca: maliar
Krajina: španielsko
Klasifikácia umelca: moderný umelec
Vek pri úmrtí: 67 rokov
Narodený: 1834
Rok zomrel: 1901

Špecifikácie produktu

Typ tlačeného produktu: umelecká tlač
Spôsob reprodukcie: digitálna reprodukcia
Spôsob výroby: Priama tlač UV (digitálna tlač)
Výroba: Nemecká výroba
Typ akcie: na objednávku
Navrhované použitie produktu: domáci dekor, nástenný obraz
Orientácia: zarovnanie na šírku
Pomer strán obrázka: 1.4: 1
význam: dĺžka je o 40% väčšia ako šírka
Dostupné reprodukčné materiály: tlač na plátno, tlač na plagát (plátený papier), tlač z akrylového skla (so skutočným povrchom zo skla), tlač na kov (hliníkový dibond)
Varianty veľkosti plátna na nosidlách (tlač na plátno): 70 x 50 cm - 28 x 20 ", 140 x 100 cm - 55 x 39"
Možnosti veľkosti tlače z akrylového skla (so skutočnou povrchovou úpravou zo skla): 70 x 50 cm - 28 x 20 ", 140 x 100 cm - 55 x 39"
Varianty tlače plagátov (plátno): 70 x 50 cm - 28 x 20 "
Možnosti veľkosti hliníkovej dibondovej tlače (hliníkového materiálu): 70 x 50 cm - 28 x 20 ", 140 x 100 cm - 55 x 39"
Rám: Majte na pamäti, že tento produkt nemá rám

Vyberte variant materiálu produktu

Pre každý produkt ponúkame rôzne veľkosti a materiály. Umožníme vám vybrať si svoju obľúbenú veľkosť a materiál z nasledujúcich možností individualizácie produktu:

  • Vytlačený plagát na plátne: Plagát je UV potlačený list plochého plátna s jemnou povrchovou textúrou. Plagát je určený na umiestnenie vašej umeleckej repliky do špeciálneho rámu. Majte na pamäti, že v závislosti na absolútnej veľkosti tlače plagátu pridáme okolo motívu tlače biely okraj približne 2 - 6 cm, aby sme uľahčili zarámovanie vášho vlastného rámu.
  • Hliníková dibondová tlač: Hliníkové výtlačky Dibond sú výtlačky na kovoch s vynikajúcim efektom hĺbky, ktoré pôsobia módnym dojmom vďaka povrchu, ktorý je nereflexný. Priama priama tlač na hliník Dibond je dokonalým úvodom do umeleckej tlače s hliníkom. Pri priamej tlači na hliníkový dibond tlačíme vami vybrané umelecké dielo na hliníkový kompozitný povrch. Biele a jasné komponenty originálneho umeleckého diela sa lesknú s hodvábnym leskom, avšak bez odleskov. Farby potlače sú živé a žiarivé v najvyššom rozlíšení, jemné detaily potlače sú jasné a ostré a je cítiť matný vzhľad potlače.
  • Obraz na plátne: Priama tlač na plátno je potlačené plátno natiahnuté na drevených nosidlách. Plátno vytvára typický dojem trojrozmernosti. Obraz na plátne vášho obľúbeného majstrovského diela vám umožní premeniť vašu umeleckú tlač na veľké umelecké diela, aké poznáte z galérií. Plagáty na plátno majú relatívne nízku hmotnosť, čo znamená, že je ľahké a jednoduché zavesiť tlač na plátno bez použitia akýchkoľvek pripevnení na stenu. Obrazy na plátne sú vhodné na všetky druhy stien.
  • Tlač na akrylové sklo (so skutočným skleneným povlakom): Lesklá potlač z akrylového skla, ktorá sa často označuje ako potlač na plexiskle, prevedie originál na nádhernú výzdobu steny. S jemnou umeleckou potlačou z akrylového skla budú ostré kontrasty a menšie detaily identifikovateľné pomocou veľmi jemnej gradácie potlače.

Základné informácie o umeleckom produkte

„Aukčný predaj v Clinton Hall, New York, 1876“ je umelecké dielo vytvorené mužským umelcom Ignacio de León y Escosura v roku 1876. Umelecké dielo má nasledujúcu veľkosť - 22 x 3 cm. Olej na plátne bol použitý španielskym maliarom ako médium diela. Umelecké dielo ďalej patrí do digitálnej zbierky Metropolitné múzeum umenia. S láskavým dovolením: The Metropolitan Museum of Art, New York, Gift of the artist, 1883 (licencované: public domain), : Dar umelca, 1883. Okrem toho je to zarovnanie krajina s obrazovým pomerom 1.4: 1, čo znamená, že dĺžka je o 40% väčšia ako šírka.

Dôležitá informácia: Snažíme sa všetko, aby sme umelecké výrobky čo najpresnejšie opísali a vizuálne ich ilustrovali. Farby tlačového materiálu a odtlačku sa môžu napriek tomu mierne líšiť od obrázka na obrazovke zariadenia. V závislosti od nastavení obrazovky a kvality povrchu sa farebné pigmenty nemusia vytlačiť tak realisticky ako digitálna verzia na tomto webe. Vzhľadom na skutočnosť, že všetky umelecké reprodukcie sa spracovávajú a tlačia ručne, môžu sa vyskytnúť menšie nezrovnalosti vo veľkosti a presnej polohe motívu.

Autorské práva ©, Artprinta.com

Tiež sa ti môže páčiť

Nedávno zobrazené